ÜRÜNLERİMİZ

Sipariş Formları

   TELLER - Paslanmaz Çelik Halat   

   

Paslanmaz çelik halatları zengin kalite ve konstrüksiyon çeşitliliği ile tüm kullanım alanları için uygun seçenekler barındırmaktadır. K302 ve K304 en yaygın kullanılan halatlardır. K305 kalite paslanmaz çelik halat antimanyetiktir. K316 korozyona karşı yüksek direnç gerektiren terlerde kullanılır.

Paslanmaz çelik halatları otomotiv, havacılık ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere, hobi, balıkçılık, kimya endüstrisi ve makine endüstrisi ve makine endüstrisi gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Kullanılan malzemelerin doğası gereği esneklik ve çekme, sürme, taşıma, hareket ettirme işlemi için güvenli çözümler sunmaktadır. Çelik halatın temeli 2 adet telin burularak sarılmasıdır. Ve yine üzerine 7 ila 19 adet tel bu çekirdeğin üzerine sarılarak istenilen halat elde edilir. Sarma için ne kadar fazla tel kullanılırsa halat o kadar esnek olur. Esneklik gelişmiş bükme performansı verir.

Halat parçaları ve halatlar; (kol sayısı) x (her koldaki tel sayısı) şeklinde adlandırılır. Örn.: 1x19 halat 1 adet kol ve etrafına sarılmış 19 adet tel anlamına gelmektedir. Bu kollar ve halatlar süspansiyon ve gerilim sistemi için kullanışlıdır.

 
 
 


YAYLIK HAMMADDE SATIŞIMIZ


Teller


Bantlar


Bant Dilimleme - Levha Kesimi

» GİYOTİN MAKİNASI


İmalat Tekniğine Göre Yaylar


TEKNİK DÖKÜMANTASYON


Download