ÜRÜNLERİMİZ

Sipariş Formları

   TELLER - Civatalık, Vidalık, Perçinlik   

   

İhtiyaç duyulan ve talep edilen ölçülerde ve kalitelerde paslanmaz çelik perçinlik, vidalık ve civatalık telleri sipariş edildiginde terminlerinize göre fabrikanıza teslim edilir.

Otomotiv endüstrisi, gemicilik ve yatçılık endüstrisi, inşaat endüstrisi, kağıt endüstrisi. kirliliğin kontrol edildiği sektörler ve buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, video, video kameraları gibi ev eşyaları ve dayanıklı tüketim malları endüstrilerinde kullanılan perçin, vida, cıvata ve somun üretimi hammeddesi paslanmaz çelik telleri ile Türkiye ekonomisinin hızlı gelisimine katkıda bulunmak ve desteklemek temel ilkelerimizdendir.

Civatalık teller kontrollü bir ara tavlama işlemi ile üretildiği için optimum sertlik ve parlak yüzey elde etmek mümkündür. Soğuk şekillendirmede K304Cu ve K302HQ paslanmaz çelik telleri en yaygın kullanılan kalitelerdir. K316Cu asidik ortama dayanıklı malzemelerin üretiminde tercih edilmelidir.

K410 ve K430 kalitelerle magnetik özelliği olan perçin, vida ve civata üretilebilir.
Yüzey özelliği kullanım alanına göre:

    » Bakır kaplı
    » Stereat kaplı
    » Mat yüzeyli

olarak temin edilebilir. Paslanmaz çelik perçinlik, vidalık ve civatalık telleri Dünya standartlarına uygun fiziksel, kimyasal ve mekanik özellikleri ile soğuk şekil verme için en uygun tellerdir.

 
 
 


YAYLIK HAMMADDE SATIŞIMIZ


Teller


Bantlar


Bant Dilimleme - Levha Kesimi

» GİYOTİN MAKİNASI


İmalat Tekniğine Göre Yaylar


TEKNİK DÖKÜMANTASYON


Download