ÜRÜNLERİMİZ

Sipariş Formları

   TELLER - Paslanmaz Çelik Örgülük Tel   

   

Paslanmaz çelik teller mekanik özelliklerindeki süreklilik, satıhlarıdaki estetik gorüntü ve parlaklığı uzun süre koruyabilmeleri, yüksek ısılarda bile deforme olmamaları nedeniyle çeşitli yerlerde örülmüş olarak kullanılırlar.

Kimyasal endüstrilerde, petrol ve petrol ürünleriyle ilgili iş alanlarında, sentetik elyaf, kağıt üretiminde ve gida endüstrilerinde paslanmaz çelik teller kullanılır. Bunlardan başka pastanmaz çelik tellerin yuksek ısı fırınlarında konveyor bant olarakta kullanıldıgını gorüyoruz. Örgülük telleri parlak aratavli (yumuşak) olarak stoklarda tutulmaktadir. Bu, tellerin daha kolay örülebilmesini sağlar, parlak ve temiz satıh korozyona karşı daha fazla mukavemet sağlamaktadir.

Yüksek yüzey gerilimli ve nikel alaşımlı teller kimya ve otomobil endüstrisi uygulamalan için üretilen yüksek basınca dayanıklı hortumların en önemli parçasıdır. 304 ve 316 kalite teller en geniş çapta kullanılan paslanmaz çelik örgülük teller olup, 314 kalite özellikle Isınma-soğuma dönüşümlerinin sıkça tekrarlandığı uzun süre yüksek ısı şartlarında çalışması gereken konveyor bantların imalatında kullanılmak üzere tavsiye edilir.

BTB ve seramik frınlarının konveyor bantlarının imalatında kullanılmak üzere özel, kil tutmaya elverişl 314 kalite teller de stoklarda bulunmaktadır. Aluminyum ve Cr Alaşımlı Örgülük Teller temin edilmektedir.

Örgülük teller, otomobil, baskı, deri ve filtre endüstrisinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. K304 ve K316 kalite teller filtre olarak kullanılacak ortamın asitik ve kimyasal özelliklerine göre tercih edililecek tellerdir. K316 molibden ile aside karşı direnci arttırılmış malzemedir. Asitik ortamlarda K316 tercih edilmelidir. 0.70 mm.'ye kadar DIN160 - DIN250 makaralarda, daha kalın ölçüler kangallar halinde, standart olarak stoklarımızda sürekli bulunmaktadır.

 
 
 


YAYLIK HAMMADDE SATIŞIMIZ


Teller


Bantlar


Bant Dilimleme - Levha Kesimi

» GİYOTİN MAKİNASI


İmalat Tekniğine Göre Yaylar


TEKNİK DÖKÜMANTASYON


Download