ÜRÜNLERİMİZ

Sipariş Formları
   BANTLAR - Karbon Çeliği   

Soğuk haddelenmiş yüksek karbonlu çelik bantlar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Talepleriniz doğrultusunda her çeşit yüksek, orta ve düşük karbonlu, kaplamalı ve boyalı şeritler temin edilebilir. Malzemelerimiz talebinize göre İstediğiniz ölçülere firmamızın kesim makineleri ile kesilir. Bununla birlikte malzemelerimiz;

1. Kenarı Kesilmiş
2. Çapakları Alınmış
3. Pahlanmış
4. Yuvarlatılmış
5. Kare Kesilmiş
6. Kırık Kenarlı olarak teslim edilebilir.

A108 Karbon Çeliği Bant Deposu

Malzemelerimiz: Rulo halimde, levha formunda ve müşterilerimize üretim sırasında zaman kazandırmak için makaralarda istenilen ölçülere kesilmiş olarak teslim edilebilir.

Karbon Çeliği Kullanım Alanları
Endüstriyel yaylar, ağaç, bant, pala ve dairesel testereler, ölçüm aletleri (açılır metreler), asansör bağlantı parçaları, bahçe makasları, çeşitli bıçaklar, malalar, ispatula, marley bıçağı, balata imalatı, emniyet kemerleri, kaporta bağlantı parçaları, bisiklet, tarımsal ve endüstriyel zincirler, menteşe üretimi, bijuteri imalatı, ayakkabı destek parçaları (bombe), ateşli silah parçaları, matbaa ve tekstil yedek parça imalatı, beyaz eşya sanayi, plastik elyaf bıçakları, tambur yay çelikleri, rulman imalatı, deri kesme ve yarma bıçakları, şemsiye gövde parçaları, dosya parça üretimi, düdüklü tencere tutucuları, horn diagramı, çelik pul üretimi, kompresör valf çelikleri, klipsler, tütün bıçakları, taş ve beton düzeltme bıçağı imalatı, panel asma tavan.

A108 Yüksek Karbon Çeliği Bantlar Uygulama Örnekleri

 


YAYLIK HAMMADDE SATIŞIMIZ


Teller


Bantlar


Bant Dilimleme - Levha Kesimi

» GİYOTİN MAKİNASI


İmalat Tekniğine Göre Yaylar


TEKNİK DÖKÜMANTASYON


Download